18.09.2019 15:08:19   
Навігація
Погода
Баштанка

Опитування
Ви потрапили сюди шукаючи:

Інформацію про Баштанку
Інформацію про Баштанку
33% [5 голосів]

Друзів з м. Баштанки
Друзів з м. Баштанки
27% [4 голосів]

Випадково потрапив
Випадково потрапив
7% [1 голос]

Фото Баштанщини
Фото Баштанщини
20% [3 голосів]

Товариш розповів
Товариш розповів
13% [2 голосів]

Всього голосів: 15
Для участі в опитуваннях Ви повинні авторизуватися
Розпочато: 30.12.2008 12:07
Зараз на сайті
Гостей: 5

Користувачів: 0

Всього користувачів: 119
Новий користувач: getdallcalmuzz1978
Останні оголошення
Распродажа! Каждому реальному покупателю скидка до 65%.
Распродажа! Каждому реальному покупателю скидка до 65%.
Новий будинок за ціною квартири
Продаю
На правах реклами


Структура статей
Усі статті » WEB-Майстру » Основи HTML (Розділ 1)
Основи HTML (Розділ 1)
1. Поняття і визначення.

Це, може, на перший погляд, зовсім не цікава стаття. Але потрібна! Потрібна з тієї точки зору, що надалі ми з Вами вільно оперуватимемо приведеними нижче термінами. Ось витримка одного з оголошень про прийом на роботу: "Потрібний web-майстер, що чітко уявляє собі поняття клієнт і сервер...". З цього і почнемо.

Сервер - розташовує і може видати інформацію, а клієнт отримати її і проглянути. Якщо Ви переглядаєте сайт, то Ви - клієнт, і Ви закачуєте інформацію на свою клієнтську машину. А зберігається ця інформація на сервері. Отже, сервер - це потужний комп'ютер, на якому встановлені спеціальні програми для видачі інформації по запиту клієнта. Причому в тому вигляді, в якому клієнт запитав. Клієнтові видається HTML - код, який перетвориться програмою - браузером в красиво оформлену сторінку.

HTML - код - Hyper Text Marked Language. Тобто мова тексту з гіперрозміткою. І не лише тексту. За допомогою HTML на сторінці можна розміщувати картинки, графіки, діаграми, таблиці, які можуть бути зв'язані між собою гіперпосиланнями. Гіперпосилання - це не, що інше як покажчик на сторінку в змісті. І якщо на пошуку потрібної сторінки нам деколи доводиться перегортати товсту і важку книгу, то в даному випадку за нас пошук потрібної сторінки виконує браузер (від англ. browse - перегорнути). Він те і перегортає, приводячи Вас безпомилково на потрібну сторінку. А приставка гіпер - (hyper) на мій погляд означає, що це навіть по крутіше, ніж супер.

До програм - браузерів відносять відомі продукти, такі як Internet Explorer (IE), Netscape Navigator (NN), Opera і інші різні та своєрідні. На жаль ці браузери розрізняються по інтерпретації і підтримці тегів HTML. Теги і їх інтерпретація різними браузерами будуть розглянуті далі.

Хостинг - походить від англ. host - господар. Сенс наступний. Ви, наприклад, можете організувати сервер на своєму комп'ютері. Тобто організувати все так, щоб інформація до клієнтів вирушала прямо від Вас. Для цього потрібно щоб були виконані дві умови:
- Ваш комп'ютер має бути весь час підключений до Інтернет.
- На ньому має бути встановлені декілька програм, назви яких я поки не привожу.

А це все не завжди буває зручним. Тому це тяжке завдання береться забезпечити провайдер (від англ. provide - забезпечувати). Він надає Вам місце на диску свого сервера, а також, всі потрібні програми і постійне підключення до Інтернет. Платно це чи ні, але якщо Ви порушили правила хостингу, то вся Ваша інформація буде негайно видалена. Господар є господар.

IP адреса - використовується для ідентифікації вузла в мережі і для визначення інформації маршрутизації; складається з ідентифікатора мережі (network ID) і ідентифікатора хоста (host ID), наданого мережевим адміністратором.

Хост - унікальна ip-адреса відвідувача. Один відвідувач може мати декілька ip-адрес, у разі коли він виходить в Інтернет через Dial-up з'єднання (модем) з провайдером, і навпаки - багато відвідувачів на одному хості (Ip-адресі) - один офіс підключений через виділену лінію, а всі його співробітники виходять в інтернет через проксі-сервер.

Домени першого, другого ... рівнів - "Адреса", URL web-сайту або певної сторінки цього сайту. У адресі електронної пошти, праворуч від символу "@"("собачка", "ет" і ін.), вказується доменне ім'я сервера, на якому зберігається Ваша поштова скринька. Наприклад, spylog.com - доменне ім'я компанії SpyLOG. Організація, яка за невелику плату реєструє доменні імена, називається InterNIC.
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Оцінки
Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі.

Будь ласка, авторизуйтесь , щоб отримати можливість оцінювати.

Оцінки відсутні
Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Випадковий анекдот
- Васильку, - батько гукає з вікна, - ти думаєш іти додому?
- Думаю, - кричить у відповідь син.
- Ну то й що?
- Дай мені ще подумати годинку! Сміюсь
Переглянути всі »
Календар
<< Вересень 2019 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Міні-чат
Для спілкування Ви маєте авторизуватися.

01-01-2011 16:04
Вітаю З

24-08-2010 14:48
Вітаю з Дне

27-05-2010 09:50
Привіт! Настрій чудовий. GreatDessar
26-05-2010 15:02
Привет Баштанка как там у вас настроение. Задоволенн</div>
<br />
<div class=admin
28-04-2010 23:54
То що, ніхто не з

Лічильники
SmartTop.info

Корисні посилання

© 2008-2018 "БіРіП"


  Завантажено за 0.08 сек.

5,945,492 відвідувачів